سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » آخرین اخبار » ۷۰۰۰ میلیارد ریال بن کتاب در هفدهمین نمایشگاه کتاب مشهد ارائه می‌شود

۷۰۰۰ میلیارد ریال بن کتاب در هفدهمین نمایشگاه کتاب مشهد ارائه می‌شود 

نمایشگاه کتاب مشهد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی از ارایه هفت هزار میلیارد ریال بن الکترونیک کتاب با تخفیف ۲۰ درصد در حاشیه برپایی هفدهمین نمایشگاه کتاب مشهد خبر داد.

سید سعید سرابی شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران اظهار کرد: به رغم مشکلات پیش رو اما رخدادهای فرهنگی مهم از جمله نمایشگاه کتاب نه تنها تعطیل نشده بلکه پربارتر از گذشته برگزار شده است.

به گزارش مشهد پرس به نقل از مهر، سرابی با بیان اینکه استان خراسان مرکز تولید فرهنگ اصیل ایرانی است ادامه داد: نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز همزمان با آغاز دوره یک ساله پایتختی فرهنگی جهان اسلام در شهر مشهد برگزار خواهد شد.

وی برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام از مهمترین رویدادهای فرهنگی در شهر مشهد دانست و افزود: در راستای استفاده از این ظرفیت درعرصه دیپلماسی فرهنگی باید زمینه اجرای رخدادهای بزرگ فرهنگی در شهر مشهد مهیا شود و لذا برای اجرای موفق آن نیازمند حمایت همه دستگاه های اجرایی هستیم.

وی با بیان اینکه تعداد۵۰۰ ناشردر این نمایشگاه آثار خود را ارایه کردند ادامه داد: رونمایی از نسخه خطی و نفیس صحیفه سجادیه کفعمی از مهمترین برنامه های هفدهمین نمایشگاه ناشران در شهر مشهد مقدس است.

وی همچنین اظهار کرد: دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال استان خراسان رضوی در این دوره از نمایشگاه در شهر مشهد برگزار می‌شود.

هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران که از پنجم ابان ماه کار خود را آغاز کرده است شامگاه چهارشنبه طی مراسمی با حضور مشاور فرهنگی رییس جمهور به طور رسمی افتتاح شد و تا ۱۳ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

مثبت(۰)منفی(۰)

ارسال دیدگاه