سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » اقتصادی » یک تخفیف ویژه برای مسافرانی که نیستند/ ارائه خدمات هتل‌های مشهد نصف قیمت

یک تخفیف ویژه برای مسافرانی که نیستند/ ارائه خدمات هتل‌های مشهد نصف قیمت 

هتل های مشهد

با شروع فصل سرما، برخی از هتل‌های شهر مشهد، با تخفیف‌های ویژه خود مسافران را تشویق به اقامت می‌کنند.
در مشهد که به لطف وجود حرم مطهر امام رضا (ع) در آن، در تمامی طول سال مسافران زیادی به آن سفر می‌کنند، هتل‌های مختلف با تعداد ستاره‌های مختلف وجود دارد، از هتل‌های دو ستاره و ارزان قیمت تا هتل‌های پنج ستاره و گران ‌قیمت؛ البته قیمت هتل‌ها در مشهد با ستاره‌های یکسان نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

به گزارش مشهد پرس به نقل از اقتصاد نیوز، با پایان فصل تابستان از تعداد مسافران شهر پر رفت و آمد مشهد نیز به نظر می‌رسد کم شده است، به همین علت بسیاری از هتل‌های این شهر با تخفیف‌های کم و زیاد، مسافران را تشویق به اقامت در هتل‌هایشان می‌کنند.

برخی از هتل‌ها با تخفیف‌های ناچیز ۶ یا ٧ درصدی و برخی با تخفیف‌های زیاد ۵٠ تا ۶٠ درصدی این کار را انجام می‌دهند.

مدیر یکی از هتل‌های پنج‌ستاره شهر مشهد در رابطه با کاهش قیمت اجاره اتاق‌های این هتل گفت: با وجود اینکه مشهد از جمله شهرهایی است که به دلیل جاذبه‌های مذهبی در آن، در تمامی طول سال مسافران زیادی دارد، اما با این حال با پایان فصل تابستان که در واقع پایان فصل مسافرت‌هاست، از تعداد مسافرهایی که به این شهر می‌آیند کم می‌شود و ما به همین علت با بیش از ۵٠ درصد تخفیف در کرایه‌هایمان، که به طور یقین باعث جذب مشتری می‌شود، مسافران عزیر را به اقامت در هتل‌مان تشویق می‌کنیم.

وی اظهار کرد: تخفیف‌های ویژه هتل‌های شهر مشهد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و به احتمال زیاد تا اواسط زمستان و پایان فصل سرما به این کار ادامه خواهیم داد.

در ادامه نرخ اقامت در هتل‌های شرح مشهد ضمن اعمال تخفیف مذکور در اصل خبر ارائه شده است؛

قیمت اقامت در هتل های مشهد

قیمت اقامت در هتل های مشهد

مثبت(۰)منفی(۰)

ارسال دیدگاه