سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » آخرین اخبار » پدیده شاندیز هم اکنون ۱۲ هزار میلیارد دارایی و ۶ هزار میلیارد بدهی دارد

پدیده شاندیز هم اکنون ۱۲ هزار میلیارد دارایی و ۶ هزار میلیارد بدهی دارد 

شرکت پدیده شاندیز

 

   • شرکت پدیده شاندیز

    شرکت پدیده شاندیز

    شرکت پدیده هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از سوی سهامداران پول گرفته که با احتساب هر سهم ۱۲ هزار تومان این مبلغ به رقمی در حدود ۴ هزار میلیارد تومان رسیده است.

 • نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: برآورد ارزش احتمالی شرکت پدیده شاندیز در حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان است.
  به گزارش مشهدپرس به نقل از پایگاه خبری صبح مشهد، موسی الرضا ثروتی درباره بدهی های این شرکت اظهار کرد: شرکت پدیده هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از سوی سهامداران پول گرفته که با احتساب هر سهم ۱۲ هزار تومان این مبلغ به رقمی در حدود ۴ هزار میلیارد تومان رسیده است.
  همچنین وی ادامه داد: از سوی دیگر این شرکت به میزان تقریبی هزار میلیارد تومان مبلغ جرایم و هزار میلیارد تومان دیگر نیز بدهی دارد که این رقم جمعا معادل ۶ هزار میلیارد تومان است.
  نماینده مردم بجنورد در پایان پیگیری نمایندگان مجلس را حول دو محور مجوز تغییر کاربری و افزایش بنا خواند و گفت: مجوز هر دو این موارد گرفته شده و باقی موارد مربوط به مسایل داخلی شرکت پدیده است که قصد ورود به آن را نداریم.
  شایان ذکر است دادستان شهر مشهد چندی پیش ارزش دارایی‌های شرکت پدیده شاندیز را با ارفاق برابر بدهی های این مجموعه خوانده بود. صادقی پیش ازین در ابتدای جنجال‌های پدیده قیمت هر سهم پدیده را حدود ۲هزار تومان اعلام کرده بود، اما بنابراین گزارش با یک محاسبه ساده ارزش هر سهم پدیده شاندیز حدود ۶۵۰۰ تومان برآورد می‌شود.

 

مثبت(۰)منفی(۱)

ارسال دیدگاه