سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » فرهنگی » لزوم ورود بخش خصوصی در برنامه‌ریزی‌های مشهد ۲۰۱۷

لزوم ورود بخش خصوصی در برنامه‌ریزی‌های مشهد ۲۰۱۷ 

مشهد 2017 پایتخت فرهنگی جهان اسلام

علیرضا رشیدیان عصر امروز در جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری ملی پایتخت فرهنگ اسلامی مشهد در سال ۲۰۱۷ که در محل استانداری خراسان رضوی در شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: هماهنگی میان دستگاه‌ها و ستاد‌ها باید به گونه‌ای باشد که بتوان با ظرفیت گروه‌های موجود در استان و کشور زمینه هرچه بهتر برنامه‌ریزی شدن اقدامات مشهد ۲۰۱۷ پایتخت فرهنگ اسلامی فراهم کرد.

به گزارش مشهد پرس به نقل از فارس، استاندار خراسان رضوی افزود: در حال حاضر در بحث بودجه سه درصد برای امسال تامین شده و همچنین برای ردیف بودجه سال‌های ۹۵ و ۹۶ در مباحث عمرانی اقدامات در حال انجام و پیگیری و در هفته‌های آینده نامه درخواست بودجه ارسال می‌شود.

وی بیان کرد: در ارتباط با مطالب عنوان شده در جلسه باید گفت اصلاح عنوان رویداد پایتخت مشهد در سال ۲۰۱۷ به همراه برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای مطرح شود که در اذهان عمومی شکل بگیرد.

رشیدیان در ادامه افزود: باید بخش خصوصی در تمامی ابعاد مشهد ۲۰۱۷ پای کار بیاید.

علی‌اصغر عنابستانی، جانشین شهردار در ستاد پایتخت فرهنگی جهان اسلامی مشهد ۲۰۱۷ نیز در این مراسم عنوان کرد: یکی از برنامه‌هایی که به جدیت در حال پیگیری روند آن هستیم احداث سالن همایش دو هزار نفری در شهر مشهد با مشارکت دو سرمایه‌گذار پارک جنگلی طرق و منطقه اراضی پلاک ۱۷۶ است.

وی ادامه داد: در جلسه شورای اجرایی که در شهرداری به ریاست سید صولت مرتضوی شهردار مشهد تشکیل دادیم برنامه‌های مهمی در حال طرح‌ریزی است که یک نمونه از آنها برگزاری اجلاس شهرداران شهرداری‌های میزبان پایتخت فرهنگی جهان اسلام است که در سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۲۵ این مسئولیت را بر عهده داشته و دارند.

مثبت(۰)منفی(۰)

ارسال دیدگاه