سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » آخرین اخبار » طلا فروشی در مشهد مورد سوء قصد سارقان مسلح قرار گرفت/ یک نفر کشته شد

طلا فروشی در مشهد مورد سوء قصد سارقان مسلح قرار گرفت/ یک نفر کشته شد 

سرقت از طلا فروشی در مشهد

سارقان مسلح صبح امروز پس از حمله به یک طلافروشی در منطقه طلاب شهر مشهد صاحب مغازه را از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت چاقو قرار دادند و دو کیلو طلا را به سرقت بردند.

به گزارش مشهد پرس به نقل از مهر، به گفته شاهدان عینی سارقان مسلح پیش از رسیدن نیروهای انتظامی با استفاده از یک خودرو پراید صحنه را ترک کردند و صاحب این طلا فروشی نیز به دلیل جراحات وارده و ناشی از ضربات چاقو جان خود را از دست داد.

در همین رابطه فرمانده انتظامی شهر مشهد در تشریح جرئیات این حادثه به خبرنگاران گفت: ساعت ۱۰:۴۶ دقیقه صبح امروز دو جوان با خودروی سواری پراید با استفاده از سلاح گرم به یک طلافروشی در خیابان مفتح چهار مشهد حمله کردند.

سرهنگ حجت نیک مرام در این رابطه گفت: مردان مسلح برای ایجاد رعب و وحشت و جلوگیری از مقاومت در این سرقت صاحب طلافروشی را از ناحیه قفسه سینه مجروح کردند که در اثر ضربه چاقو مرد جوان جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری طبرسی جنوبی و کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان خراسان رضوی در حال حاضر مشغول به بررسی ابعاد این سرقت منجر به قتل هستند.

نیک مرام در پاسخ به اشیاء به سرقت رفته نیز گفت: براساس شواهد موجود و اظهارات شریک مقتول بیش از دو کیلوگرم طلا به سرفت رفته و تحقیقات پرونده ادامه داد.

مثبت(۰)منفی(۰)

ارسال دیدگاه