سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » حوادث » زورگیر ۱۵ ساله مشهدی در دام پلیس

زورگیر ۱۵ ساله مشهدی در دام پلیس 

زورگیری در مشهد

نوجوان پانزده‌ساله‌ای به‌نام مقداد و دو جوان هجده‌ساله به نام‌های همایون و یوسف از چندی قبل نقشه خفت‌گیری‌های شبانه از شهروندان مشهدی را طراحی کردند. آن‌ها سوار بر موتورسیکلت پلاک مخدوش مرتکب سرقت می‌شدند.
سارقان ساعت ٢٢:۵۶‌ شب پنجشنبه گذشته در یکی از خیابان‌های شهر مشهد مرد سی‌ساله‌ای را با تهدید چاقو متوقف کردند‌ و گوشی تلفن‌همراه او را به‌سرقت بردند.با اعلام این سرقت به پلیس١١٠، ماموران کلانتری هفت تیر با توجه به مشخصاتی که مال‌باخته به پلیس ارائه داد، طرح مهار را به اجرا گذاشتند. ماموران انتظامی پس از دقایقی این سارقان را با شلیک تیر هوایی دستگیر کردند.
در بازرسی از این افراد چهار دستگاه گوشی تلفن‌همراه کشف شد.
به گزارش مشهد پرس به نقل از مهر، رئیس پلیس شهر مشهد در‌این‌باره گفت: عاملان سرقت در تحقیقات اولیه همدست دیگر خود را نیز به پلیس معرفی کردند و ماموران برای دستگیری این فرد که حامد نام دارد، وارد عمل شدند و مخفیگاه او در منطقه مهرآباد مشهد را زیرنظر قرار دادند.
سرهنگ نیکمرام به روزنامه شهرداری مشهد افزود: متهم در رویارویی با ماموران کلانتری هفت‌تیر قصد فرار داشت که با شلیک تیرهوایی زمین‌گیر شد. در بازرسی از محل هجده دستگاه گوشی تلفن‌همراه مسروقه کشف شد و تحقیقات در‌این‌باره ادامه دارد.

مثبت(۰)منفی(۴)

ارسال دیدگاه