سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » اقتصادی » تکذیب خبر افزایش قیمت نان در مشهد

تکذیب خبر افزایش قیمت نان در مشهد 

قیمت نان در مشهد

محمود بنانژاد در ارتباط با زمزمه‌های افزایش قیمت نرخ نان در شهر مشهد اظهار کرد: نان به دو صورت یارانه‌ای و آزاد در بازار عرضه می‌شود که افزایش قیمت نان آزاد در اختیار نانوایان قرار دارد چون آرد خود را با قیمت آزاد خریداری می‌کنند.

رئیس اتاق اصناف شهر مشهد افزود: نانوایی‌های آزادپز می‌توانند با استفاده از آرد مرغوب‌تر و افزایش کیفیت قیمت نان خود را افزایش دهند، البته یک سری نظارت‌های وزنی انجام می‌شود تا بیشتر از نرخ‌های موجود افزایش قیمت نان آزادپز را نداشته باشیم.

وی ادامه داد: در ارتباط با افزایش قیمت نان یارانه‌ای نیز مصوبه دولت لازم است مانند دفعه گذشته که مطابق مصوبه دولت ۳۰ درصد قیمت نان افزایش یافت و اینکه صحبت‌هایی مبنی بر افزایش قیمت نان مطرح شده شایعه بوده و به هیچ‌وجه افزایش قیمت نان یارانه‌ای نداریم.

به گزارش مشهد پرس به نقل از شهرآرا، بنانژاد همچنین در ارتباط با وضعیت بازار مشهد مقدس در دهه پایانی ماه صفر و حضور زائران در این شهر اظهار کرد: متأسفانه دهه پایانی ماه صفر هم نتوانسته به بازار شهر مشهد رونق بخشد و مشکلات رکود هنوز در بازار حاکم است که باید بگویم که در مجموع وضعیت کسب و کار در مشهد مناسب نیست چون رکود توان خرید مردم را گرفته است.

مثبت(۱)منفی(۰)

ارسال دیدگاه