سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » آخرین اخبار » برپایی ایستگاه‌های معرفی کتاب در قطار شهری مشهد

برپایی ایستگاه‌های معرفی کتاب در قطار شهری مشهد 

برپایی نمایشگاه کتاب در قطار شهری مشهد

محمد عسگری با اشاره به برنامه‌های این فرهنگسرا برای هفته کتاب، اظهار کرد: برنامه‌های متنوعی برای هفته کتاب در نظر گرفته شده که از آن جمله می‌توان به برپایی ایستگاه معرفی کتاب در قطار شهری و اجرای نمایش اشاره کرد.

به گزارش مشهد پرس به نقل از فارس، مدیر فرهنگسرای بهشت مشهد افزود: علاوه بر این نمایشگاهی نیز برگزار می‌شود که در قالب تابلو تخته شاسی به شکل محتوایی فرهنگ مطالعه را بین شهروندان فراگیر می‌کند.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های فرهنگسرای بهشت، ترویج فرهنگ مطالعه بین شهروندان است، عنوان کرد: همچنین مراسم تقدیری نیز از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی در فرهنگسرای غدیر شهر مشهد برگزار می‌شود.

عسگری اظهار کرد: به منظور فضا آرایی مناسب شهری برای هفته کتاب نیز اکران‌های شهری با محتوای کتاب و کتابخوانی انجام شده تا شهروندان مشهدی بیشتر با ضرورت کتابخوانی آشنا شوند.

مدیر فرهنگسرای بهشت مشهد با اشاره به اینکه مسابقه کتابخوانی نیز به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شهر مقدس مشهد در سطح شهر برگزار می‌شود، یادآور شد: همچنین برنامه رادیویی میزگرد نقد وبررسی کتاب نیز در بازارچه کتاب برگزار می‌شود.

مثبت(۰)منفی(۰)

ارسال دیدگاه