سرخط خبرهای شهر مقدس مشهد|پنج شنبه, دی ۲۸, ۱۳۹۶
شما هم اکنون اینجا هستید » Home » اقتصادی » آزمون استخدامی هلال احمر برگزار خواهد شد

آزمون استخدامی هلال احمر برگزار خواهد شد 

آزمون استخدامی هلال احمر

به گزارش مشهد پرس به نقل از تابناک، مهندس علی اصغر احمدی در جمع مدیران ستادی و عامل استان‌های جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر این که باید هلال‌احمر را در قالب وظایف خود همانند یک دولت دید، گفت: باید استقلال خود را حفظ کرده و همانند همیشه فراتر از خط و خطوط سیاسی حرکت کنیم.
مهندس احمدی دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به نزدیکی انتخابات مجلس خبرگان و مجلس دهم شورای اسلامی، تاکید کرد: هلال‌احمر نباید به‌هیچ‌وجه دستاویز یک جریان یا گروه سیاسی خاص قرار بگیرد و لذا ضروری است تا با توجه به وظایف و ماموریت‌ها، به‌ویژه در تعاملات، اعتبار و استقلال خود را حفظ کند.
وی در ادامه اظهار داشت: با نگاه به نیازهای شعب و تقویت پایگاه های جمعیت هلال احمر و برنامه ریزی دقیقی که انجم شده است، به زودی آزمون استخدامی جمعیت برگزار می شود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر همچنین با تاکید بر لزوم نگاه توسعه ای نسبت به نفوذ هلال احمر در جامعه گفت: از نظر ورود جوانان و داوطلبان به جمعیت هلال احمر نیازمند یک نگاه جدی هستیم و خانه های هلال، امکان توسعه نفوذ جمعیت در جامعه که نیازمند ارائه آموزش های امدادی نیز هست را برای ما فراهم می کند.
مهندس احمدی در ادامه به بحث اقتصاد مقاومتی در جمعیت هلال احمر نیز اشاره و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه حتی با برداشتن تحریم های چند ساله که به ناحق بر ملت ما تحمیل شده بود، بتوانیم با صرفه جویی، در مقابل مشکلات مقاومت کرده و حتی به سمت تولید و سازندگی حرکت کنیم.

مثبت(۰)منفی(۰)

ارسال دیدگاه